fbpx

הרצאות וסדנאות

1

סדנה חדשה!

עוצמת הבינה המלאכותית

סדנה מעשית בה תלמדו כיצד לשלוט בכלי ה-AI העוצמתיים והשימושיים ביותר שיאפשרו לכם להזניק את הארגון שלכם לעולם החדש ביעילות, יצירתיות ומקצועיות.

תגלו כל מה שרציתם לדעת על המהפכה הגדולה ביותר בתולדות האנושות ולא העזתם לשאול, תוך שילוב תרגילים מעשיים מחיי היומיום.
בסופה, לא תוכלו לדמיין את החיים שלכם בלעדיהם…

לסדנה יש להצטייד בלפטופים וטלפונים ניידים.

עוד על ההרצאה

2

הרצאה חדשה!

ההזדמנות שבמשבר - מיזמות ועד בינה מלאכותית

ישראל מתמודדת עם ימים שלא ידעה כמותם.
העובדים סובלים מחרדה ודכאון מול מסך הטלוויזיה, וכמותם המנהלים שלא מצליחים לעמוד ביעדים אל מול המחסור בכח האדם והמציאות שהשתנתה באחת.

ד”ר מאור פריד, מומחה לבינה מלאכותית בוגר אוניבריסטאות MIT והרווארד משמש מתחילת הלחימה כמפקד ביחידה 8200 ואף פגש את הנשיא ביידן בביקורו בארץ.
בהרצאתו יספר על הארגונים שצמחו דווקא בעיתות משבר, עם הכלים הפרקטיים מעולמות היזמות והבינה המלאכותית שאפשרו להם לשבור שיאים בזכות ולא למרות הקשיים.
וכיצד כל ארגון יכול לצאת מאזור הנוחות, לשבור תפיסות עולם ישנות, לגלות מחדש את הפוטנציאל הגלום בעובדים, ולצמוח.
הרצאה מעוררת השראה ופרקטית על הדרך להפוך משבר להזדמנות.

עוד על ההרצאה

3

יזמות או למות

ארגון שהיזמות לא זורמת בדמו, מהפקיד ועד המנכ”ל- סופו לגווע. בעידן שבו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב המהיר אי פעם, חדשנות ויזמות ארגונית היא לא הדרך הטובה ביותר לשרוד ולצמוח- היא הדרך היחידה.

בהרצאתו ד”ר פריד יעביר את העקרונות והכלים המעשיים ביותר להטמעת רוח חדשנות ויזמות בארגונים ובחיים האישיים, שיאפשרו לכם להתנתק מדפוסי מחשבה מיושנים, למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בכל אחד מאנשי הארגון, לחזק את הקשר בינם לבין מנהליהם וחבריהם לצוות, ולגרום לכולם להתחיל את היום בחיוך.

 

עוד על ההרצאה

4

מהפכת הבינה המלאכותית

למה ארגון לא מבוסס בינה מלאכותית סופו לגווע? איך לרתום את כוחה של הבינה המלאכותית לצמיחה ארגונית ואישית?

בהרצאתו יסביר ד”ר מאור פריד על הבינה המלאכותית- המהפכה הגדולה ביותר שידעה האנושות מאז המצאת החשמל, וכיצד היא שינתה את פני ההיסטוריה ואת חיי האדם הפשוט לנצח. נלמד כיצד אפשר לרתום את כוחה לצמיחה חסרת גבולות של ארגונים ובני אדם ע”י הפיכתם למבוססי-דאטא, ובכך- הפיכת תהליכים קיימים לאוטומטיים, מהירים ומדוייקים יותר, טיפוח אנשי הארגון והפיכתם למאושרים ויעילים יותר.

עוד על ההרצאה

5

מוטיבציה למצוינות בתנאי אי-וודאות

העולם סביבנו מלא בכאוס- מגפות, משברים ושינויים בלתי צפויים שמאיימים בכל רגע להחריב את התוכניות שלנו, להוציא לנו את הרוח מהמפרשים ופשוט לוותר. אבל מה אם הייתי אומר לכם שאי-וודאות יכולה להיות דווקא הנשק הסודי שלכם ומקור למוטיבציה פנימית בלתי נגמרת?

בהרצאתו ד”ר מאור פריד יציג סט של כלים מעשיים למציאת מקורות המוטיבציה שבנו ושימור שלהם לאורך זמן וילמד כיצד אפשר לרתום את הכאוס שבאי-הוודאות סביבנו דווקא למצוינות והצלחה באמצעות כלים מחקריים מוכחים וסיפורו האישי מעורר ההשראה.

עוד על ההרצאה

6

קבלת החלטות בכאוס אי-הוודאות

עולמנו משתנה בקצב המהיר ביותר בהיסטוריה. מלחמות, מגפות, אסונות טבע, ומהפכות טכנולוגיה גורמות לרעידת אדמה ואי-וודאות מתמדת ולקריסה של חברות, מדינות, ובני אדם, ומי שלא ילמד לשחות- יטבע בצונאמי של המציאות. איך אפשר לקבל החלטות בתוך הכאוס של אי-הוודאות ולהפוך קריסה לצמיחה- בארגונים ובחיינו הפרטיים?

בהרצאתו ד”ר מאור פריד יציג את המדע שמאחורי אמנות קבלת ההחלטות, וילמד כלים מעשיים לקבלת החלטות והתמודדות וצמיחה בזכות ולא למרות הכאוס של החיים, ויאיר את ההזדמנות האדירה שמסתתרת מאחורי כל אי-וודאות.

עוד על ההרצאה

7

איזה חוק טבע הפך נער אלים לדוקטור הצעיר בטכניון ומייסד חברת הייטק? איך למנף משברים כדי ליצור מצוינות ומוטיבציה בתנאי אי – וודאות, מחסור, וסביבה עוינת?

רק שש שנים לאחר שנעצר על תקיפות אלימות, הפך ד”ר מאור פריד מנער אלים ובן למשפחת עולים מארצות ערב לדוקטור הצעיר ביותר בטכניון, קצין מצטיין ב-8200, מנכ”ל חברת סטארט אפ מצליחה, ולאחד הצעירים המצליחים

בישראל – והכל עד גיל 24 בלבד.

מתוך החושך המוחלט של אי וודאות ואלימות, בלי חלום והכוונה – מילה אחת שאמר לו אביו בלילה חשוך בתחנת המשטרה הצית בו את אש המצוינות ששינתה את חייו לנצח.

עוד על ההרצאה

8

אפקט הפרפר - מעשה משנה מציאות

כולנו רוצים לשנות את העולם, אבל האם יש לנו סיכוי? או שאולי זה יותר קל ממה שנדמה לנו… מה המשמעות של מעשה קטן שאנחנו עושים היום ואיך הוא יכול לשנות את ההיסטוריה לנצח? והאם משק כנפי פרפר בטקסס יכול לגרום לטורנדו בתל-אביב?

בהרצאתו ד”ר מאור פריד יציג את אפקט הפרפר ותורת הכאוס- אחת המהפכות המדעיות הגדולות ביותר שידעה האנושות וייתן כלים מעשיים ורתימה שלה להצלחה בכל מישורי החיים, מקריירה ועד מערכות יחסים. כלים אלו יאפשרו לכם להיות יעילים, חיוניים ואופטימיים יותר בחייכם המקצועיים ובו בעת יהפכו אתכם לאנשים מאושרים ושלווים יותר וישנו את תפיסת המציאות שלכם מקצה לקצה.

עוד על ההרצאה

9

תיקון עולם

איך למצוא את הייעוד שלי- החותם שאני רוצה להשאיר בעולם, איך לא להיכנע בדרך, איך לרתום אחרים לתיקון העולם שלי, ואיך להתמודד עם זה שכולם אומרים שזה בלתי אפשרי?

בהרצאתו ד”ר מאור פריד יציג כלים מעשיים ומוכחים לפעולה מתוך ערכים ותחושת שליחות לאור מחקר מדעי ומסעו האישי לתיקון עולם- מנער אלים ועד מייסד תכנית ללמוד להצליח לקידום אלפי בני נוער למצוינות, חוקר בטכניון ובאוניברסיטת MIT למערכות מצילות חיים, ומייסד חברת הסטארטאפ Scintium שפותרת את הסיבה השלישית בעולם למוות- רשלנות רפואית.

עוד על ההרצאה

10

מתנות קשב וריכוז

מיליוני בני נוער ומבוגרים ברחבי העולם מתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז. רבים מהם רואים בהן מכת גורל וסיבה מושלמת להרים ידיים, “זה לא בשבילי! יש לי הפרעות קשב”. אבל עם הגישה הנכונה ההפרעה יכולה להיות המתנה הגדולה ביותר שקיבלנו ומנוע מושלם למצוינות והצלחה.

בהרצאתו ד”ר מאור פריד יסביר כיצד העולם נראה מעיניו של נער ומבוגר עם הפרעות קשב חריפות מנקודת מבטו האישית והמדעית, ויתאר את המערכת היחסים איתן- הכחשה, הפנמה, אימוץ, התמודדות וצמיחה. ד”ר פריד ייתן כלים מעשיים ומוכחים להתמודדות עם הפרעות קשב בסביבת העבודה ובחיים האישיים, יסביר כיצד להצליח בזכות ולא למרות הפרעות הקשב ולהפוך אותן למתנות קשב, ויספר כיצד הודות להן הפך מילד מתוסכל ואלים ודוקטור הצעיר ביותר בטכניון בגיל 24.

עוד על ההרצאה

חברות וארגונים שכבר שמעו את ד"ר מאור פריד:

פרגנו מכל הלב